Hotel ADENA, Bulharsko, Burgas, Čiernomorec, 30.6.2018, Bez stravy
Hotel ADENA
LM
Termín:
30.6.2018 – 9.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:65049847
od 179 € Konečná cena

Popis
Aden Hotel sa nachádza v blízkosti pláže a centra mesta Černomorec, s krásnym panoramatickým výhľadom na more .Elegantny 4 - poschodový hotel ponúka výborné podmienky pre letnú dovolenku s vynikajúce zázemie pre rekreáciu a zábavu.
Poloha
Aden je umiestnený asi 100 až 150 metrov od pláže a centrálnej časti Černomorec, s krásnym panoramatickým výhľadom na mor
Ubytovanie
Všetky izby sú komfortne zariadené a najmodernejšie vybavenie: klimatizácia, mini-bar, LCD / LCD káblovú TV, kúpeľňa / sprcha, sušič vlasov a veľká terasa so stolom a stoličkami, kde si môžete vychutnať výhľad na bazén alebo na centrálnu mestkú pláž.
Deti
V areáli hotela sa nachádza detský bazén a ihrisko, preliezky.
Tip
Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a najmä rodiny s deťmi.
Stravovanie
bez stravy, možnosť objednať raňajky v blízkej reštaurácií.
Doprava
Doprava
Autobusová doprava, individuálna doprava,

Autobusové doprava :
Nástupné miesta: Košice
Zvozové nástupné miesta pre 6 a viac osôb zadarmo: Trebišov - Michalovce - Vranov n/ Topľou - Prešov.
Zvozové nástupné miesta pre 10 a viac osôb za poplatok 12 €/ osoba : Poprad - Levoča - Spišská Nová Ves.
Zvozové nástupné miesta: pre viac ako 15 osôb.za poplatok 15€ / osoba ( Moldava n/ Bodvou - Rožňava - Rimavská Sobota -.)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK