Hotel Bulgária, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 5.7.2018, Bez stravy
Hotel Bulgária
LM
Termín:
5.7.2018 – 15.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63379640
od 199 € Konečná cena

Popis
Ubytovanie rodinného typu s príjemnou atmosférou, účelovo zariadený moderným nábytkom, Obľúbený hotel rodinného typu s výbornou polohou • vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií. Na prízemí sa nachádza reštaurácia, kde sa dá zabezpečiť stravovanie formou BB,HB.
Poloha
Hotel BULGÁRIA sa nachádza v novej časti Primorska, cca 120 m od dún severnej pláže a 5 minút pohodlnou chôdzou od centra.
Ubytovanie
Je možné v 2 a 3 lôžkových izbách, prípadne v apartmáne vybavenom kuchynskou linkou pre studenú kuchyňu. Izby sú vybavené moderným typom nábytku vo farbách modro - biela. Každá izba má kúpeľňu balkanského typu s WC, terasou, TV a chladničkou. Klimatizácia je za príplatok na mieste. Rychlovarná konvica je na vyžiadanie zadarmo.
Stravovanie
Bez stravy, možnosť stravovania v blízkych reštauráciach.
Doprava
Autobusová doprava, individuálna doprava

Autobusové doprava :
Nástupné miesta: Košice
Zvozové nástupné miesta pre 6 a viac osôb zadarmo: Trebišov - Michalovce - Vranov n/ Topľou - Prešov.
Zvozové nástupné miesta pre 10 a viac osôb za poplatok 12 €/ osoba : Poprad - Levoča - Spišská Nová Ves.
Zvozové nástupné miesta: pre viac ako 15 osôb.za poplatok 15€ / osoba ( Moldava n/ Bodvou - Rožňava - Rimavská Sobota -.)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK