Hotel SIGMA, Bulharsko, Burgas, Kiten, 5.7.2018, Polpenzia
Hotel SIGMA
LM
Termín:
5.7.2018 – 15.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:63448107
od 359 € Konečná cena

Popis
Pekný 3 poschodový Hotel Sigma sa nachádza v meste Kiten, 100 metrov od pláže a ponúka vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi a ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastnou kúpeľňou, balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV a chladničkou.
Poloha
Hotel Sigma sa nachádza v blízkosti zálivu Atliman cca 100 m od pláže. Pláže sú piesočnaté a pozvoľne zvažujúce sa do mora. Ležadlá a slnečníky za poplatok
Ubytovanie
2-lôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek, SAT-TV, chladnička, telefón, sprcha/WC, sušič na vlasy, balkón, klimatizácia.
Maximálna obsadenosť: 2+0, 2+1, 2+2
Možnosť detskej postieľky- na vyžiadanie.
Vybavenie a služby
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, vonkajší bazén s letnou záhradou, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, denný a nočný bar, možnosť WiFi pripojenia na prízemí hotela zdarma. Za poplatok - fitness, sauna, masáže.
Šport a zábava
vodné športy pri bazéne, resp. na pláži. Na severnej pláži sa nachádzajú šmykľavky. Za poplatok - vodný bicykel, windsurfing, jazda na banáne, člnky a motorové rogalo. Stredisko ponúka aj tenisové kurty, športové ihriská, obchody, reštaurácie, bary a diskotéky.
Stravovanie
V cene je polpenzia (raňajky a večere) podávané formou bufetu.
Doprava
Autobusová doprava, individuálna doprava

Autobusové doprava :
Nástupné miesta: Košice
Zvozové nástupné miesta pre 6 a viac osôb zadarmo: Trebišov - Michalovce - Vranov n/ Topľou - Prešov.
Zvozové nástupné miesta pre 10 a viac osôb za poplatok 12 €/ osoba : Poprad - Levoča - Spišská Nová Ves.
Zvozové nástupné miesta: pre viac ako 15 osôb.za poplatok 15€ / osoba ( Moldava n/ Bodvou - Rožňava - Rimavská Sobota -.)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK