Hotel SIGMA, Bulharsko, Burgas, Kiten, 5.7.2018, Polpenzia
Hotel SIGMA
LM
Termín:
5.7.2018 – 15.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:63448107
359 € Konečná cena

Popis
Pekný 3 poschodový Hotel Sigma sa nachádza v meste Kiten, 100 metrov od pláže a ponúka vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi a ubytovanie v klimatizovaných izbách s vlastnou kúpeľňou, balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV a chladničkou.
Poloha
Hotel Sigma sa nachádza v blízkosti zálivu Atliman cca 100 m od pláže. Pláže sú piesočnaté a pozvoľne zvažujúce sa do mora. Ležadlá a slnečníky za poplatok
Ubytovanie
2-lôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek, SAT-TV, chladnička, telefón, sprcha/WC, sušič na vlasy, balkón, klimatizácia.
Maximálna obsadenosť: 2+0, 2+1, 2+2
Možnosť detskej postieľky- na vyžiadanie.
Vybavenie a služby
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, vonkajší bazén s letnou záhradou, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, denný a nočný bar, možnosť WiFi pripojenia na prízemí hotela zdarma. Za poplatok - fitness, sauna, masáže.
Šport a zábava
vodné športy pri bazéne, resp. na pláži. Na severnej pláži sa nachádzajú šmykľavky. Za poplatok - vodný bicykel, windsurfing, jazda na banáne, člnky a motorové rogalo. Stredisko ponúka aj tenisové kurty, športové ihriská, obchody, reštaurácie, bary a diskotéky.
Stravovanie
V cene je polpenzia (raňajky a večere) podávané formou bufetu.
Doprava
Autobusová doprava, individuálna doprava

Autobusové doprava :
Nástupné miesta: Košice
Zvozové nástupné miesta pre 6 a viac osôb zadarmo: Trebišov - Michalovce - Vranov n/ Topľou - Prešov.
Zvozové nástupné miesta pre 10 a viac osôb za poplatok 12 €/ osoba : Poprad - Levoča - Spišská Nová Ves.
Zvozové nástupné miesta: pre viac ako 15 osôb.za poplatok 15€ / osoba ( Moldava n/ Bodvou - Rožňava - Rimavská Sobota -.)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK