Štúdio DIMITRIS, Grécko, 3.9.2018, Bez stravy
Štúdio DIMITRIS
LM
Termín:
3.9.2018 – 16.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:14 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63445997
99 € Konečná cena

Popis
Štúdio DIMITRIS sa nachádza v letovisku ASPROVALTA v časti PARALIA VRÁSNA. Letovisko (mestečko ) leží v srdci Strymonského zálivu a má najdlhšiu pláž v celom Grécku, až 17 km. Obklopená zelenými kopcami, priezračným morom a piesočnatou plážou, ktorej je udeľovaná každoročne modrá vlajka za čistotu.Nachádza sa 80km od druhého najväčšieho mesta Solún (Thessaloniki) a mesta Kavala. Paralia Vrasna je miesto pre odpočinok relax ale aj pre nočný život plný zábavy, obchodov, reštaurácií. Medzi Nea Vrasnou a Asprovaltou sú každý pondelok trhy, kde nakúpite od čerstvých rýb, ovocia a zelenina, miestnu domácu pálenku cypouro aj suveníry, oblečenie, obuv...
Poloha
Štúdio Dimitris je priamo na pláži.
Ubytovanie
V 3 lôžkových izbách s možnosťou prístelky.
Vybavenie a služby
- kuchynský kút zariadený základným vybavením
- chladnička s výparníkom
- elektricky varič ( dvojplatnička)
- sprcha s WC
- pripojenie na Wi-Fi
- TV
- klimatizácia(za poplatok)
- balkón
Stravovanie
bez stravy, možnosť dokúpenia polpenzie v blízkej reštaurácií.
Doprava
autobusová doprava, individuálna doprava.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK