Hotel Green Hills, Bulharsko, Burgas, Sozopol, 30.8.2018, Bez stravy
Hotel Green Hills
LM
Termín:
30.8.2018 – 6.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:66291904
325 € od 195 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmánový komplex Green Hills
Popis, poloha
Komplex Green Hills sa nachádza včasti Budžaka, iba 2 kilometre od centra Sozopolu. Nachádzajú sa v ňom dvoj-, troj- a štvor izbové apartmány.
Vybavenie hotela
Vonkajší bazén s oddelenou detskoučasťou, ležadlá a slnečníky pri bazéne (bezplatne), parkovisko, strážna služba, kyvadlová doprava (autobus) 4x denne na pláže Smokine, Kavacite a Charmanite.
Ubytovanie
Vybavenie apartmánov: 2-izbový:
jedna spálňa + rozťahovací gaučv kuchyni (2+1). Apartmány vybavené TV,klimatizáciou, plne vybavenou kuchyňou, chladničkou, práčkou, 2 balkónmi, sejfom,žehličkou a doskou nažehlenie, sušiakom, neobmedzeným prístupom na internet (Wi-Fi) a vlastným sociálnym zariadením.

3-izbový:
dve spálne, kuchyňa, denná miestnosť, 2x WC, + ako pri 2-izbovom.

Mezonetový 4-izbový:
tri spálne, kuchyňa, denná miestnosť, 2x WC, + ako pri 2-izbovom, mezonet s vonkajším schodišťom na veľkú terasu s výhľadom na more.
Stravovanie
bez stravy. možnosť stravovania v stredisku Sozopol
Šport, zábava
Vodné športy a windsurfing na pláži, ležadlá a slnečníky za poplatok, množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných atrakcií pre deti i dospelých v stredisku Sozopol, ktoré je vzdialené 1,5 km.
Poznámka
Pri individuálnej doprave si môžte sami zvoliť deň nástupu a dľžku svojho pobytu. Voľné izby si overte priamo v cestovnej kancelárii.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK