Štúdio DIMITRIS, Grécko, 3.9.2018, Bez stravy
Štúdio DIMITRIS
LM
Termín:
3.9.2018 – 16.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:14 dní / 11 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63445997
od 99 € Konečná cena

Popis
Štúdio DIMITRIS sa nachádza v letovisku ASPROVALTA v časti PARALIA VRÁSNA. Letovisko (mestečko ) leží v srdci Strymonského zálivu a má najdlhšiu pláž v celom Grécku, až 17 km. Obklopená zelenými kopcami, priezračným morom a piesočnatou plážou, ktorej je udeľovaná každoročne modrá vlajka za čistotu.Nachádza sa 80km od druhého najväčšieho mesta Solún (Thessaloniki) a mesta Kavala. Paralia Vrasna je miesto pre odpočinok relax ale aj pre nočný život plný zábavy, obchodov, reštaurácií. Medzi Nea Vrasnou a Asprovaltou sú každý pondelok trhy, kde nakúpite od čerstvých rýb, ovocia a zelenina, miestnu domácu pálenku cypouro aj suveníry, oblečenie, obuv...
Poloha
Štúdio Dimitris je priamo na pláži.
Ubytovanie
V 3 lôžkových izbách s možnosťou prístelky.
Vybavenie a služby
- kuchynský kút zariadený základným vybavením
- chladnička s výparníkom
- elektricky varič ( dvojplatnička)
- sprcha s WC
- pripojenie na Wi-Fi
- TV
- klimatizácia(za poplatok)
- balkón
Stravovanie
bez stravy, možnosť dokúpenia polpenzie v blízkej reštaurácií.
Doprava
autobusová doprava, individuálna doprava.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK